O Małych Scenach

Szanowni Klienci!

"Małe Sceny" to projekt zaplanowany dokładnie, powoli i z dbałością o szczegóły.

Jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku nieruchomości. Stworzony z ogromnej  pasji, przyjaźni i ciężkiej pracy.

Z nieruchomościami związane jesteśmy od 10 lat.

 

Początkowo była to praca u kolegów z branży jako makler czy doradca d/s nieruchomości.Pięć lat pełnego uczestnictwa w rynku, doskonalenia warsztatu pracy, zagadnień prawnych,poznania możliwości jakie niesie ze sobą handel nieruchomościami.Ciężka, wymagająca ale dająca mnóstwo satysfakcji i pozwalająca zdobyć niezbędne doświadczenie.

 

 

IMG_3818.JPG

 

 

Tak zrodziła się miłość i pasja. Do nieruchomości, do dekoracji, do estetyki.

Następne pięć lat to dalsze uczestnictwo w rynku, tym razem inaczej.

Zaczęłyśmy zajmować się doprowadzaniem zaniedbanych nieruchomości do stanu użyteczności, przywracaniem im pierwotnego, zapomnianego blasku. 

Nauczyłyśmy się malować, tapetować, odrestaurowywać meble, szyć zasłony czy robić drobne dekoracje domowe.

 

IMG_3856.JPG

 

Nauczyłyśmy się filmować , fotografować,tworzyć strony internetowe. .

Myśl o założeniu firmy,która będzie pomagać ludziom w sprzedaży ich domów i mieszkań kiełkowała w nas od dawna.

W czasach kiedy rynek nieruchomości jest rynkiem zupełmnie zdominowanym przez kupującego nasza praca stała się potrzebna i poszukiwana.

 

 

ja.JPG

 

W międzyczasie Magda skończyła kurs grafika komputerowego,kurs fotografii użytkowej.Wszystko po to aby być niezależnym w kwestii obróbki zdjęć czy tworzenia witryn internetowych. Obydwie ukończyłyśmy kurs z zakresu homestagingu oraz zawodowy kurs"Pośrednik w obrocie nieruchomościami"oraz "Zarządzanie Nieruchomościami" zorganizowane przez Polską Federację Rynku Nieruchomościi gdzie uzyskałyśmy licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości.

Ukończone kurs były tylko zwieńczeniem i udokumentowaniem naszej dotychczasowej wiedzy, po to aby państwo czuli się z nami bezpiecznie.

Zapraszamy na bieżąco na naszą stronę interneową, chcemy aby była to strona"żywa" aby ewaluowała wraz z rozwojem "Małych Scen", Oprócz sukcesywnego pojawiania się na stronie naszych ofert nieruchomości do sprzedaży, dwa razy w tygodniu strona będzie aktualizowana w podstronie "Co nowego?"gdzie znajdziecie Państwo nowinki i ciekawostki z interesującego nas zakresu.

 

 

Informujemy, naszych obecnych i przyszłych klientów o posiadanym przez MałeSceny ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami PZU numer polisy IPC 23 741261

 

 

IMG_3862.JPG

 

Podstawy prawne

Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

 • ustawa o gospodarce nieruchomościami
  z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
 • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej
  ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie danych osobowych
  z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
  z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).